פסח שמח

נשלח 8 באפר׳ 2014, 1:10 על ידי טל מוזס   [ עודכן 9 באפר׳ 2014, 13:58 ]
לחצו כאן כדי ללמוד איך להכין מכת צפרדע משלכם

יצאנו לחופשת הפסח!

מזג אוויר מצויין, פריחה נהדרת, וזמן ארוך כדי להנות מהם. אני מאחל לכם הרבה הנאה, בילויים עם המשפחה והחברים, מנוחה ו... שמירה על הכושר.

חשוב לא להזניח את תרגול המתמטיקה. אל תגיעו חלודים אחרי החופשה - בחרו מראש באילו ימים אתם מתרגלים, ופתרו את התרגילים של חמשת הנושאים הראשונים בחגורה הצהובה (הכל מלבד הנושא "יחס הפוך"). כשנחזור ללימודים אחרי הפסח נחזור על החומר, ונשלים את נושא היחס ההפוך. הזדמנות ראשונה לעמוד באתגר החגורה הצהובה תהיה כבר בשבוע שאחרי החזרה ללימודים.

כדי להקל על התרגול, על המשוב והההערכה של עבודתכם, קיבלתם הפעם גם חוברת אימון אישית. כפי שראינו בשיעור, החוברת כוללת בעצם את הפעילויות והתרגול שמפורטים בטבלה (זו שבדף תוכנית הלמידה), ובנוסף - גם דגשים, סיכומים והסברים נוספים שלי. 

ומה עוד קורה בשיעורי ג'ודו מתמטיקה?

  • החגורה הכחולה - מבחן ההשלמה התקיים ביום שלישי האחרון.
  • החגורה השחורה - התקיימו כבר כל 3 ההזדמנויות הסדירות לקבלת החגורה. מי שעדיין לא הצליח לעמוד באתגר - חשוב לחזור ולתרגל! השתמשו בתוכנית הלמידה האישית שבנינו בכיתה (או בנו לעצמכם תוכנית חדשה), אל תשכחו לחזור ולפתור את נוסח המבחן האחרון. היעזרו בהורים, בחברים, באינטרנט ובספרים. שלחו אלי שאלות (ממוקדות!) במייל אם יש צורך.
  • בחינת מיצ"ב - תיערך בשבוע של 14/5. פרטים בדף הזה...
בהצלחה בתרגול, והרבה הנאה מהחופשה.
טל
Comments